Engellere takılmadan sorunsuzca maç izlemek için uygulamalarımızı deneyin!
ADRES DEĞİŞİMLERİNDEN ETKİLENMEMEK İÇİN MASAÜSTÜ UYGULAMAMIZI DENEYİN.

Futbol

Basketbol

Voleybol

Tenis

Diğer Sporlar

E-Sporlar

TV

Yuzhny Ural - SKA-Neva Canlı İzle16:00 Yuzhny Ural - SKA-Neva
VHL
ICKA Arab League Karwan QC - Alif Pharma Canlı İzle16:00 ICKA Arab League Karwan QC - Alif Pharma
Superliga Pakistan Peshawar Zalmi - Islamabad United Canlı İzle16:30 Superliga Pakistan Peshawar Zalmi - Islamabad United
Shinde Rising Kings - Green Gold Saniya Canlı İzle16:50 Shinde Rising Kings - Green Gold Saniya
Lokmat APL
Beibarys Atyrau - Arlan Canlı İzle16:50 Beibarys Atyrau - Arlan
Pro Hokei Ligasy
Evergreen CC - Moudhapara Canlı İzle17:00 Evergreen CC - Moudhapara
Surya Cup
Aviator Baranovichi - Lynx Gomel Canlı İzle17:00 Aviator Baranovichi - Lynx Gomel
Yastreby Uralsk U20 - Aqtobe U20 Canlı İzle17:00 Yastreby Uralsk U20 - Aqtobe U20
1XBet Kazakhstan Championship U20
Tambov - Yugra Canlı İzle18:20 Tambov - Yugra
VHL
Zvezda Moscow - Zauralie Kurgan Canlı İzle18:20 Zvezda Moscow - Zauralie Kurgan
VHL
Stavropolje (Women) - Izhevsk University (Women) Canlı İzle18:30 Stavropolje (Women) - Izhevsk University (Women)
Russia Superleague Women
Hong Kong - Singapore Canlı İzle18:30 Hong Kong - Singapore
Metallurg Zhlobin - Neman Canlı İzle18:40 Metallurg Zhlobin - Neman
Belarus Extraliga
Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok Canlı İzle18:40 Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok
KHL
SKIF Krasnodar - Akbuzat Canlı İzle18:50 SKIF Krasnodar - Akbuzat
Russia Superleague
Vinayak Lynx - Gpe Leopards Canlı İzle18:50 Vinayak Lynx - Gpe Leopards
Legend League
MHK Ryazan-VDV - Progress Glazov Canlı İzle19:00 MHK Ryazan-VDV - Progress Glazov
Russian Championship NMHL
HC Gomel - HC Vitebsk Canlı İzle19:00 HC Gomel - HC Vitebsk
Belarus Extraliga
Lida - HK Mogilev Canlı İzle19:00 Lida - HK Mogilev
Belarus Extraliga
Comet - Legion Canlı İzle19:20 Comet - Legion
RHL Conference "East"
Kunlun Red Star - Vityaz Canlı İzle19:20 Kunlun Red Star - Vityaz
Kontinental Hockey League
Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti Canlı İzle19:20 Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti
Kontinental Hockey League
Dynamo Moscow - CSKA Moscow Canlı İzle19:20 Dynamo Moscow - CSKA Moscow
Kontinental Hockey League
Spartak Moscow - Dinamo Minsk Canlı İzle19:20 Spartak Moscow - Dinamo Minsk
Kontinental Hockey League
HC Litv#;nov - HC Olomouc Canlı İzle19:30 HC Litv#;nov - HC Olomouc
Extraliga Junior#;
Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 Canlı İzle19:40 Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20
Czech Republic Extraliga U20
Lucky Girls (Women) - Soul Sisters (Women) Canlı İzle19:50 Lucky Girls (Women) - Soul Sisters (Women)
India Women's Indoor league T-10
Letnany - Mostecti lvi Canlı İzle19:50 Letnany - Mostecti lvi
Czech Republic League 2
Tripura (CS) - Karnataka (CS) Canlı İzle19:50 Tripura (CS) - Karnataka (CS)
2х2 Cricket Series
Rysi Kazan - Akuly Kaliningrad Canlı İzle20:00 Rysi Kazan - Akuly Kaliningrad
RHL
MODO (K) - SDE (w) Canlı İzle20:00 MODO (Bayanlar) - SDE (w)
Women Sweden Superleague Play-off finals Up to 3 wins
Frelunda (g) - Jurgorden (w) Canlı İzle20:00 Frelunda (g) - Jurgorden (w)
Women Sweden Superleague Play-off finals Up to 3 wins
Brunes (f) - Linkoping (w) Canlı İzle20:00 Brunes (f) - Linkoping (w)
Women Sweden Superleague Play-off finals Up to 3 wins
Lulea (f) - Lexand (K) Canlı İzle20:00 Lulea (f) - Lexand (Bayanlar)
Women Sweden Superleague Play-off finals Up to 3 wins
UAE Seven Districts - The Vision Shipping Canlı İzle20:00 UAE Seven Districts - The Vision Shipping
Gwardia Opole - Industria Kielce Canlı İzle20:00 Gwardia Opole - Industria Kielce
Poland Ekstraklasa
Prerov U20 - Skoda Plzen U20 Canlı İzle20:00 Prerov U20 - Skoda Plzen U20
Czech Republic Extraliga U20
Vadim Semenov - Maksim Malyush Canlı İzle20:20 Vadim Semenov - Maksim Malyush
TSC Pro
Igor Borisov - Sergey Klyukin Canlı İzle20:30 Igor Borisov - Sergey Klyukin
TSC Pro
Kottayam Achayans - Wayanad Chekavars Canlı İzle20:30 Kottayam Achayans - Wayanad Chekavars
Al Wahda Mall MCL
Vasily Koregin - Artem Dolotov Canlı İzle20:30 Vasily Koregin - Artem Dolotov
TSC Pro
HC Viking - HC Cementnik Canlı İzle20:30 HC Viking - HC Cementnik
RHL
Pittsburgh Panthers - Texas AM Corpus Christi Canlı İzle20:40 Pittsburgh Panthers - Texas AM Corpus Christi
NCAA
Popüler Karşılaşmalar
19:00 Katar - Kazakistan
FIBA Asya Kupası Elemeler 1.Tur Grup E
19:30 Finlandiya - Danimarka
EuroBasket Elemeler Grup G
20:00 Polonya - Kuzey Makedonya
EuroBasket Elemeler Grup H
20:00 Estonya - Litvanya
EuroBasket Elemeler Grup H
20:00 Gürcistan - Sırbistan
EuroBasket Elemeler Grup G
21:00 Bosna-Hersek - Fransa
EuroBasket Elemeler Grup E
21:30 Hollanda - Yunanistan
EuroBasket Elemeler Grup F
22:00 Lübnan - Bahreyn
FIBA Asya Kupası Elemeler 1.Tur Grup F
22:00 Hırvatistan - Kıbrıs Rum Kesimi
EuroBasket Elemeler Grup E
22:15 Çekya - Büyük Britanya
EuroBasket Elemeler Grup F
01:00 Paraguay - Brezilya
FIBA Amerika Kupası Elemeler Grup B
03:00 Indiana Pacers - Toronto Raptors
ABD NBA
03:30 New York Knicks - Detroit Pistons
ABD NBA
Diğer Karşılaşmalar
18:30 Chongqing Stars - Hebei Neptune
China Dream Basketball League
19:20 Maccabi Rishon Lezion Itzik - Elitzur Yavne Minor
19:30 Suudi Arabistan - Ürdün
FIBA Asya Kupası Elemeler 1.Tur Grup D
20:00 Maccabi Ramat Gan - Maccabi Haifa
Israel Championship Women
20:00 Elitzur Ramla - Asa Jerusalem
Israel Championship Women
20:00 Elitzur Maclaren Holon - Hapoel Lev Jerusalem
Israel Championship Women
20:00 Ramat Hasharon Electra - Hapoel Petah Tikva
Israel Championship Women
20:00 Filistin - Irak
FIBA Asya Kupası Elemeler 1.Tur Grup D
20:10 Chongqing Stars - Hubei Unicorns
China CDBL
20:30 Mix Sofia Ii - Avalon Zoom Design
Bulgaria BBL
20:30 Kk Dunav Stari Banovci - Kk Hercegovac
Basketball 2 MLS
20:40 Salaspils Ss - Bk Turiba
22:00 Ilirija - BK Olomoucko
Alpe Adria Kupası Grup B
03:30 San Martin - Boca Juniors
Arjantin A Lig
Popüler Karşılaşmalar
IY' Al Ittihad-Jeddah - Al Wahda
Suudi Arabistan Pro Lig
IY' Şanlıurfaspor - Tuzlaspor
Türkiye TFF 1. Lig
IY' Galatasaray - Antalyaspor
Türkiye Süper Lig
17' Roma - Torino
İtalya Serie A
21:00 Universitatea Craiova - Voluntari
Romanya 1.Lig
21:00 Warta Poznan - Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
21:00 Kopenhag - FC Nordsjaelland
Danimarka Süperlig
Diğer Karşılaşmalar
MS' Mercury Cuc - Arjesh Piteshti
League 2
92' Yeddah - Al Djabalayn
92' Dinamo Tirana - Vllaznia Shkoder
Arnavutluk Süperlig
92' KF Tirana - KF Laçi
Arnavutluk Süperlig
92' Jeddah Club - Al Jabalain
Suudi Arabistan 1.Lig
62' Sanlyurfaspor - Tuzlaspor
League 1
62' Ironi Kiryat Shmona - Ihud Bnei Shefaram
National League
62' Al Mokavlun Al Arab - Al Masri
Premier League
62' Al Ittihad Jeddah - Al Wahdah Mecca
Pro League
62' Apollon Limassol - Doxa Katokopia
Division 1
62' Al Salt - Al Faisaly
Ürdün Premier Lig
52' Chrobra Glogow - Gournik Lenchna
52' El Masry - El Mokawloon El Arab
EGY Premier League
IY' Landskrona - Acken
Svenska Cupen
IY' Pompiers - AS Douanes
Moritanya Premier Lig
IY' Kfar Kasem - Hapoel Kfar Saba
İsrail Liga Leumit
IY' Ironi Ramat HaSharon - Hapoel Ramat Gan
İsrail Liga Leumit
IY' Ironi Kiryat Shmona - Ihud Bnei Shfaram
İsrail Liga Leumit
IY' Al Mokawloon - Al Masry
Mısır Premier Lig
IY' Chrobry Glogow - Gornik Leczna
Polonya 1.Lig
17' Copenhagen - Nordsjaelland
Football Danish Superliga
17' Dijon - Nancy
Fransa Ulusal Lig 1
17' Hammarby - GIF Sundsvall
İsveç Kupa Grup G
17' Brommapojkarna - Östersunds FK
İsveç Kupa Grup C
17' Landskrona - Hacken
İsveç Kupa Grup C
14' Lokomotiv - R10 Team
Phygital Football Games of the Future Minifootball
21:00 Beitar Nahariya - Hapoel Bnei Biina
İsrail Liga B Kuzey A
21:00 Maccabi Bnei Raina - Hapoel Petah Tikva
İsrail Ligat HaAl
21:00 Paços De Ferreira - CD Feirense
Portekiz 2.Lig
21:15 Etoile Filante - Salitas
Burkino Faso 1.Lig
21:40 Holon Yaniv - Shimshon Tel Aviv
İsrail Liga Alef Güney
21:45 Maccabi Ashdod - Hapoel Herzliya
İsrail Liga Alef Güney
22:00 West Bromwich Albion U21 - Arsenal U21
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)